Martin Monnickendam - Martin Monnickendam, Vrouwportret, Litho 1939 - Verkocht

Martin Monnickendam, Vrouwportret, Litho 1939 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Martin Monnickendam, Vrouwportret, Litho 1939 kopen? Bied vanaf 1!Martin Monnickendam, Vrouwportret, Litho 1939 kopen? Bied vanaf 1!Martin Monnickendam, Vrouwportret, Litho 1939 kopen? Bied vanaf 1!
  • Martin Monnickendam (1874-1943)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho door Martin Monnickendam

Voorstelling van een vrouwsportret

Losbladig, beeldmaat 23x18, bladmaat 30x24

Gesigneerd en gedateerd r.o.in de druk

Authenticiteit volledig gegarandeerd