M.C. ESCHER 1898 - 1972
Prachtige grote houtgravure van Escher uit april 1935. In werkelijk uitzonderlijk goede staat. Gedrukt in 1940, speciaal voor Halcyon. Rechtsboven gemonogrammeerd en gedateerd '35 in het blok.
Litteratuur: Locher nr. 273 (afgebeeld op blz. 263)
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland
koeriersdienst