M.C Escher Metamorphose Lithograph 1972
M.C. Escher Metamorphose Lithograph 1972.is een 4 luiks originele reproductie van de M.C. Escher houtsnede.. Het origineel van Metamorphose is tentoongesteld in Paleis het Lange Voorhout in Den Haag. De metamorphose van Escher symbolieert de cyclus van de eeuwigheid en de eindigheid De lithograph is gedrukt in Nederland door Van Dooren B.V. Vlaardingen. Editie G.W. Breughel, Hattem Holland uit 1972.
De vier onderdelen zijn gekoppeld aan elkaar te volgen. De reproducties zijn in goede conditie. En de werken zijn voorzien van de originele kartonnen opbergbus met een originele toelichtingsfolder ( 22,5 cm hoog 13 cm doorsnede )
De afmetingen per afdruk zijn 101.3 x 22 cm groot. Afmetingen volledig werk 405cm x 22cm groot. Het blik heeft leeftijdsgerelateerde gebruikssporen.
Maurits Cornelis Escher 1898–1972 was een Nederlandse kunstenaar die bekend is om zijn houtsneden, houtgravures en lithografieën waarin hij vaak speelde met wiskundige principes
Goed
Het beschermblik heeft lichte gebruissporen overeenkomstig de leeftijd
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velp, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 20,00