Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Olieverf schilderij voorstellende een landschap bij Haaksbergen. Gesigneerd. In prima staat. Afkomstig uit de regeling BKR, 1978.
Afmeting is 40x50 com. De lijst is iets beschadigd.
Verzenden is mogelijk, conform de tarieven bij DHL/Post.nl