Meindert Volkers, 'Landschap' (Haaksbergen), olieverfschilderij - Verkocht

Meindert Volkers, 'Landschap' (Haaksbergen), olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 56,00

Meindert Volkers, 'Landschap' (Haaksbergen), olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 1!Meindert Volkers, 'Landschap' (Haaksbergen), olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Dymph

2 verkochte items
  • Meinert Volkers (1927-2000)

Olieverf schilderij voorstellende een landschap bij Haaksbergen. Gesigneerd. In prima staat. Afkomstig uit de regeling BKR, 1978.

Afmeting is 40x50 com.  De lijst is iets beschadigd.

Verzenden is mogelijk, conform de tarieven bij DHL/Post.nl

Dit item is verkocht voor 56,00
Starttijd:15-04-2016 om 09:46
Eindtijd:22-04-2016 om 10:06
Biedingen (20)
15098
22 apr. / 10:00
€ 56
Chris08041955
22 apr. / 09:58
€ 51
15098
22 apr. / 09:58
€ 46
15098
22 apr. / 09:55
€ 41
Chris08041955
22 apr. / 09:55
€ 41
15098
22 apr. / 09:45
€ 36
lenteman
22 apr. / 09:45
€ 36
15098
22 apr. / 09:42
€ 31
lenteman
22 apr. / 09:42
€ 26
15098
22 apr. / 09:42
€ 21
lenteman
22 apr. / 09:42
€ 21
15098
22 apr. / 09:41
€ 19
lenteman
22 apr. / 09:41
€ 17
lenteman
22 apr. / 09:40
€ 14
15098
22 apr. / 09:39
€ 12
Theod
22 apr. / 09:39
€ 10
Theod
22 apr. / 09:39
€ 7
15098
22 apr. / 09:39
€ 5
Theod
18 apr. / 11:14
€ 3
Kirian
15 apr. / 12:46
€ 1