Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) - Verkocht

Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) kopen? Bied vanaf 85!
Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) kopen? Bied vanaf 85!Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) kopen? Bied vanaf 85!Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) kopen? Bied vanaf 85!Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) kopen? Bied vanaf 85!Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) kopen? Bied vanaf 85!
  • Michel van Overbeeke (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/25
Grote ets/aquatint van Michel van Overbeeke uit 1975. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

In goede staat

Michel van Overbeeke (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5445 verkochte items
Alle items van deze verkoper (302)
101.5 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:02-01-2019 om 23:04
Eindtijd:07-01-2019 om 21:04
richmond
04 jan. / 16:41
€ 85