Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) - Verkocht

Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) kopen? Bied vanaf 85!Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) kopen? Bied vanaf 85!Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) kopen? Bied vanaf 85!Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) kopen? Bied vanaf 85!Michel van Overbeeke - ets/aquatint: ontmoeting in de ruimte II - 1975 (groot) kopen? Bied vanaf 85!
  • Michel van Overbeeke (1942)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/25
Grote ets/aquatint van Michel van Overbeeke uit 1975. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
In goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50