Michel van Overbeeke, Liefde, Kleurets - Verkocht

Michel van Overbeeke, Liefde, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!
Michel van Overbeeke, Liefde, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!Michel van Overbeeke, Liefde, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!Michel van Overbeeke, Liefde, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!Michel van Overbeeke, Liefde, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!
  • Michel van Overbeeke (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurets door Michel van Overbeeke.

Voorstelling getiteld Liefde

Losbladig, beeldmaat 20x15, bladmaat 31x22,5

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Michel F v Overbeeke '75'

Genummerd l.o. '16/50'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:03-01-2016 om 21:25
Eindtijd:13-01-2016 om 21:25
LLLK
11 jan. / 22:20
€ 60