Michel van Overbeeke - Michel van Overbeeke, Liefde, Kleurets - Verkocht

Michel van Overbeeke, Liefde, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Michel van Overbeeke, Liefde, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!Michel van Overbeeke, Liefde, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!Michel van Overbeeke, Liefde, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!Michel van Overbeeke, Liefde, Kleurets kopen? Bied vanaf 60!
  • Michel van Overbeeke (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurets door Michel van Overbeeke.

Voorstelling getiteld Liefde

Losbladig, beeldmaat 20x15, bladmaat 31x22,5

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Michel F v Overbeeke '75'

Genummerd l.o. '16/50'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd3-1-2016 om 21:25
Eindtijd13-1-2016 om 21:25