Mogens Balle - kleurenlitho 1967 - Verkocht

Mogens Balle - kleurenlitho 1967 kopen? Bied vanaf 149!
Mogens Balle - kleurenlitho 1967 kopen? Bied vanaf 149!Mogens Balle - kleurenlitho 1967 kopen? Bied vanaf 149!Mogens Balle - kleurenlitho 1967 kopen? Bied vanaf 149!Mogens Balle - kleurenlitho 1967 kopen? Bied vanaf 149!Mogens Balle - kleurenlitho 1967 kopen? Bied vanaf 149!Mogens Balle - kleurenlitho 1967 kopen? Bied vanaf 149!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige kleurenlitho van de hand van Mogens Balle.

Helemaal in de stijl van dit originele lid van de Cobra beweging.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en genummerd. Tevens voorzien van een blindstempel van Court Gallery graphics, die deze litho destijds hebben uitgegeven.

Werk verkeert in een zeer goede conditie.

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

687 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
38 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:06-10-2019 om 15:48
Eindtijd:13-12-2019 om 11:49
jvlemmix
13 dec. / 11:44
€ 120