Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek: Kleurenlitho
Titel : z.t.
Formaat 50 x 40 cm
Ingelijst in bronskleurige houten lijst
Gesigneerd met potlood r.o.
Genummerd: l.o 55/150
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 15 euro, andere eu landen 35 euro .
Na afspraak kan het werk opgehaald worden zonder extra kosten
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Starttijd | 2-10-2016 om 15:06 |
Eindtijd | 9-10-2016 om 15:06 |