Mogens Balle: Litho, z.t.

Mogens Balle: Litho, z.t.   kopen? Bied vanaf 300!

Mogens Balle: Litho, z.t.

Verkoopprijs: € 300,00

Mogens Balle: Litho, z.t.   kopen? Bied vanaf 300!Mogens Balle: Litho, z.t.   kopen? Bied vanaf 300!Mogens Balle: Litho, z.t.   kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
  • Mogens Balle (1921-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Techniek: Kleurenlitho

Titel : z.t.

Formaat 50 x 40 cm

Ingelijst in bronskleurige houten lijst

Gesigneerd met potlood r.o.

Genummerd: l.o 55/150

Conditie: In zeer goede staat

Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt  15 euro, andere eu landen 35 euro .
Na afspraak kan het werk opgehaald worden zonder extra kosten

Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.

Dit item is verkocht voor 300,00

Starttijd:02-10-2016 om 15:06
Eindtijd:09-10-2016 om 15:06

eddyarickx
9 okt. / 14:02
€ 300