Theo Beerendonk - NAAKTEN ORGIE - ETS BEERENDONK - Verkocht

NAAKTEN ORGIE  - ETS BEERENDONK kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

NAAKTEN ORGIE  - ETS BEERENDONK kopen? Bied vanaf 1!NAAKTEN ORGIE  - ETS BEERENDONK kopen? Bied vanaf 1!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

TH BEERENDONK

NAAKTEN

ETS GEDRUKT OP KARTON IN DE MAAT 8 X 11 CM

Gesign met monogram THB

KARTON MAAT 16 X 20 CM

ZONDER LIJST

verzenden aangetekend pakket

COMBINEREN VERZENDEKOSTEN BIJ MEERDERE AANKOPEN MOGELIJK