Nic Jonk - Nic Jonk - De drie gratiën, litho (mooi ingelijst, groot) - Verkocht

Nic Jonk - De drie gratiën, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Nic Jonk - De drie gratiën, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 150!Nic Jonk - De drie gratiën, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 150!Nic Jonk - De drie gratiën, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 150!Nic Jonk - De drie gratiën, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 150!Nic Jonk - De drie gratiën, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 150!
  • Nic Jonk (1928-1994)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie, grote litho van Nic Jonk.  Met potlood gesigneerd, gedateerd (1988) en genummerd (97/125).  Mooi ingelijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in uitstekende conditie.  In het echt is het werk nog mooier, de kleuren zijn beter gedefinieerd en sprankelender dan op de foto’s.

Afmetingen: 110cm x 85cm (incl. lijst), 85cm x 62cm (binnen passe-partout)

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.