Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Originele aquarel van ANTON GEERLINGS 1923 - 39 X 28 cm.
Prachtige aquarel in mooie lijst 61 X 51 cm.
De aquarel is afkomstig van de Rotterdamse kunstgallerie van de bekende Neeltje Franse die eerst in de Generaal v.d.Heijdenstraat 40 zat en daarna op de Westersingel 18.
Op de achterkant is de aquarel gesigneerd en staat de informatie - zie foto.
Antonius Arnoldus Hendrikus (Anton) Geerlings (Rotterdam, 7 juni 1923) is een Nederlandse beeldhouwer en schilder.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland |
Objectlocatie | Tilburg, Nederland |
Starttijd | 5-3-2017 om 21:26 |
Eindtijd | 10-3-2017 om 21:26 |