Oscar Verpoorten - kleurenets - Kotters Bretagne - Verkocht

Oscar Verpoorten - kleurenets - Kotters Bretagne kopen? Bied vanaf 265!
Oscar Verpoorten - kleurenets - Kotters Bretagne kopen? Bied vanaf 265!Oscar Verpoorten - kleurenets - Kotters Bretagne kopen? Bied vanaf 265!Oscar Verpoorten - kleurenets - Kotters Bretagne kopen? Bied vanaf 265!Oscar Verpoorten - kleurenets - Kotters Bretagne kopen? Bied vanaf 265!
  • Oscar Verpoorten (1952-2003)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

kleurenets, potlood gesigneerd en gedateerd 1981 rechtsonder. Getiteld linksonder. Genummerd 10/15 middenonder.

Beeldmaat 41,2 x 48 cm. Bladmaat 45 x 51,5 cm. Losbladig. Enkele herstelde scheurtjes in de marge.

Oscar Verpoorten is geboren te Haarlem in 1952 en overleden aldaar in 2003.

Dit item is verkocht voor 265,00
Starttijd:11-02-2015 om 16:14
Eindtijd:18-02-2015 om 16:14
hflh
17 feb. / 19:29
€ 265