Pablo Picasso - Prachtig beeldje in perfecte staat. - Verkocht

Pablo Picasso - Prachtig beeldje in perfecte staat. kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Pablo Picasso - Prachtig beeldje in perfecte staat. kopen? Bied vanaf 65!Pablo Picasso - Prachtig beeldje in perfecte staat. kopen? Bied vanaf 65!Pablo Picasso - Prachtig beeldje in perfecte staat. kopen? Bied vanaf 65!Pablo Picasso - Prachtig beeldje in perfecte staat. kopen? Bied vanaf 65!Pablo Picasso - Prachtig beeldje in perfecte staat. kopen? Bied vanaf 65!Pablo Picasso - Prachtig beeldje in perfecte staat. kopen? Bied vanaf 65!Pablo Picasso - Prachtig beeldje in perfecte staat. kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

803 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Pablo Picasso (1881-1973)
TypeBeeld / Object
TechniekGlas
Afmetingen19 cm x 6 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Het betreft een beeldje / flesje met parfum.

Handbeschilderd naar origineel uit 1939 van Picasso.

Gevuld met parfum en in de  originele verpakking.

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-05-2022 om 21:53
Eindtijd:17-05-2022 om 20:59
vanPaassen
16 mei / 02:31
€ 65