Paul Bodifee (1866-1938) -- Litho -- Cunera-toren Rhenen - Verkocht

Paul Bodifee (1866-1938)  --  Litho  --  Cunera-toren Rhenen kopen? Bied vanaf 1!
Paul Bodifee (1866-1938)  --  Litho  --  Cunera-toren Rhenen kopen? Bied vanaf 1!Paul Bodifee (1866-1938)  --  Litho  --  Cunera-toren Rhenen kopen? Bied vanaf 1!Paul Bodifee (1866-1938)  --  Litho  --  Cunera-toren Rhenen kopen? Bied vanaf 1!
  • Paul Bodifee (1866-1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een sfeervolle prent/litho van Paul Bodifee (1866-1938), goed ingelijst achter glas (51x 72 cm), gesigneerd. De maten van de eigenlijke afbeelding: 30x48 cm. Het werk is in prima conditie, de lijst is heel licht beschadigd.

Verzending €10. Hoewel aan de verpakking veel zorg wordt besteed, is het risico van glasbreuk voor de koper.

Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:15-11-2015 om 11:29
Eindtijd:22-11-2015 om 11:29
Biedingen (4)
vakantienancy
22 nov. / 11:08
€ 7
lunazee
22 nov. / 09:17
€ 5
vakantienancy
20 nov. / 21:59
€ 3
wilspaai
17 nov. / 00:25
€ 1