Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een sfeervolle prent/litho van Paul Bodifee (1866-1938), goed ingelijst achter glas (51x 72 cm), gesigneerd. De maten van de eigenlijke afbeelding: 30x48 cm. Het werk is in prima conditie, de lijst is heel licht beschadigd.
Verzending €10. Hoewel aan de verpakking veel zorg wordt besteed, is het risico van glasbreuk voor de koper.