Paul Bodifee - Paul Bodifee (1866-1938) -- Litho -- Cunera-toren Rhenen - Verkocht

Paul Bodifee (1866-1938)  --  Litho  --  Cunera-toren Rhenen kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Paul Bodifee (1866-1938)  --  Litho  --  Cunera-toren Rhenen kopen? Bied vanaf 1!Paul Bodifee (1866-1938)  --  Litho  --  Cunera-toren Rhenen kopen? Bied vanaf 1!Paul Bodifee (1866-1938)  --  Litho  --  Cunera-toren Rhenen kopen? Bied vanaf 1!
  • Paul Bodifee (1866-1938)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een sfeervolle prent/litho van Paul Bodifee (1866-1938), goed ingelijst achter glas (51x 72 cm), gesigneerd. De maten van de eigenlijke afbeelding: 30x48 cm. Het werk is in prima conditie, de lijst is heel licht beschadigd.

Verzending €10. Hoewel aan de verpakking veel zorg wordt besteed, is het risico van glasbreuk voor de koper.