Paul Husner - Litho: 1976

Paul Husner - Litho: 1976 kopen? Bied vanaf 25!
Paul Husner - Litho: 1976 kopen? Bied vanaf 25!Paul Husner - Litho: 1976 kopen? Bied vanaf 25!Paul Husner - Litho: 1976 kopen? Bied vanaf 25!Paul Husner - Litho: 1976 kopen? Bied vanaf 25!
  • Paul Husner (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/11
Litho van Paul Husner. Jaar: 1976. Afmetingen blad: H39 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b29.5cm. Het werk is rechts onder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Paul Husner (1942)
Laureaat Schilderkunst – Woont en werk op Bali, Indonesië
De van oorsprong Zwitserse kunstenaar Paul Husner heeft een groot deel van zijn leven in Nederland gewerkt en lesgegeven. Daarna vestigde de schilder zich op het Indonesische eiland Bali. Hoe spontaan zijn verbeeldingen van het lokale leven in olieverf en aquarel ook lijken geschilderd, er is een lange voorbereiding aan vooraf gegaan. En dan nog kan het maanden tot soms wel een jaar duren voordat hij een werk goedkeurt. Toch blijft de frisheid en lichtvoetigheid in deze humorvolle werken overeind.
Werkt vanuit het materiaal.

In goede staat.

Paul Husner (1942)

NederlandsNederlandsZwitsersZwitsersDuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (30)

893 verkochte items
Alle items van deze verkoper (324)
57 cm
39 cm
Starttijd:12-02-2022 om 14:07
Eindtijd:20-02-2022 om 19:56
Openingsbod € 25
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd