Paul Overhaus - Landschap 3 -houtsnede 1989- - Verkocht

Paul Overhaus - Landschap 3 -houtsnede 1989- kopen? Bied vanaf 25!
Paul Overhaus - Landschap 3 -houtsnede 1989- kopen? Bied vanaf 25!Paul Overhaus - Landschap 3 -houtsnede 1989- kopen? Bied vanaf 25!Paul Overhaus - Landschap 3 -houtsnede 1989- kopen? Bied vanaf 25!Paul Overhaus - Landschap 3 -houtsnede 1989- kopen? Bied vanaf 25!Paul Overhaus - Landschap 3 -houtsnede 1989- kopen? Bied vanaf 25!
  • Paul Overhaus (1935-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Afmetingen14.5 cm x 23.5 cm (h x b)
Lijst31.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage350
Houtsnede uit 1989 met de beste wensen van Paul Overhaus en Mieke gedrukt op flinterdun Japans papier in een oplage van 350 ex.

minimale vergeling

Paul Overhaus (1935-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
41 cm
31.5 cm
23.5 cm
14.5 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-08-2022 om 09:34
Eindtijd:29-08-2022 om 11:58
joosjestruwer
28 aug. / 23:21
€ 25