Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Beits, pigment en acryl op MDF. Formaat 38 x 68 cm (inclusief handgeschilderde lijst). Uitstekende conditie. Achterkant gesigneerd.
Schilder, collagist, beeldhouwer en fotograaf Peter Roland Spaans (1953, Weesp) volgde zijn opleiding aan de Academie voor Kunst en Vormgeving in Den Bosch (1975 - 1977) en aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Arnhem (1979 - 1981). Spaans werkte in New York en woont en werkt nu in Amsterdam. Zijn thema door al zijn werk is de stedelijkheid, urbanisatie en globalisatie. Tentoonstellingen o.m. in New York, Amsterdam, Ottawa, Copenhagen, Vancouver, Turijn. Nam deel aan Sonsbeek 9 en Johannesburg Biennale.
Starttijd | 6-9-2016 om 18:24 |
Eindtijd | 20-9-2016 om 18:24 |