Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 143/150 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Peter van Straaten (was een groot Nederlands cartoonist, striptekenaar en schrijver. Hij maakte zowel humoristisch bedoelde politieke prenten en grappen over ‘het leven’. Van Straaten de Nederlands won vijf keer de Inktspotprijs. Jammer genoeg is hij overleden 8 december 2016. Het Rijksmuseum,Teylers Museum,Persmuseum hebben openbare collecties van hem. Deze zeefdruk aangekocht door Het Parool Van Straaten tekende voor de krant (Het Parool) Deze cartoon onder de titel “ mijn belangstelling is zuiver wetenschappelijk lig je nog of al in bed “ De oplage is 150 exemplaren en met potlood getekend door Peter. Het Parool als zeefdruk gekocht in een oplage van 150 exemplaren als relatiegeschenk. Via deze krant bereikte zijn werk het grote publiek.met zijn jaren lange dagelijks tekening. *Zeefdruk is in van goede kwaliteit* - Gesigneerd door en genummerd door Peter NR.143/150 Formaat 35 x 28 cm | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoorn (n-h), Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Hoorn (N-H), Nederland |
Starttijd | 24-5-2022 om 20:18 |
Eindtijd | 7-6-2022 om 10:29 |