Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's)

Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!
Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage10/750
Mooie folio 'Hedendaagse Belgische Tekenaars' uitgegeven door Louis Lebeer in 1977. Deze map is losbladig uitgegeven en is voorzien van een stoffen foudraal. De map bevat 10 Belgische kunstenaars waarvan er telkens een dubbelbladige tekst is en 3 losse prenten.

Kunstenaars: (foto's ook in deze volgorde)
Paul Delvaux

Lismonde
Gaston Bertrand
Roger Wittewrongel
Dan Van Severen
Pierre Caille

Jan Burssens
Pierre Alechinsky

Christian Dotremont
Octave Landuyt

De map bevat dus in totaal 30 litho's, allen gesigneerd in de plaat. Er is ook van elke kunstenaar een dubbel gebouwen blad met een tekst in NL / FR over de 3 kunstwerken.  De litho's zijn gedrukt op stevig dik papier velijn Aquarel Torchon. Deze Folio is uitgegeven op 750 exemplaren en verkeert in perfecte staat. De Folio is genummerd nr 10/750.

Wordt professioneel verpakt en verstuurd met track and trace

goed
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 17,60
Wereldwijd € 46,80

Starttijd14-4-2024 om 13:51
Eindtijd21-4-2024 om 20:52
Openingsbod € 900
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieBerchem,  België