PIET VAN BOXEL (Rotterdam 1912 - 2001 Den Hoorn (Texel)
Prachtig Frans Landschap van de bekende "Haagse Aquarellisten" schilder Piet van Boxel
Hij was een 20e -eeuwse impressionist en lid van Pulchri studio
De buurman van Van Boxel, de aquarellist Ru de Bruyn Ouboter, stimuleerde hem om in aquarel te gaan werken. Het werd een passie. Gezeten op een laag krukje schilderde hij, voorovergebogen, met een dikke kwast op grote vellen papier die voor hem op de grond lagen.
Vanwege de kwetsbaarheid kan het schilderij alleen afgehaald worden
Zeer Goed