Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie box met 10 hand gesigneerde etsen van kunstenaar Pieter Bijwaard uit 1987: Lichtvlekken. Kleine oplage 6./8
In prima conditie. Formaat blad 17 x 22 cm, ets grootte ca. 11 x 15 cm.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venlo, Nederland |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 17-9-2017 om 17:50 |
Eindtijd | 24-9-2017 om 17:50 |