Pieter Holstein - Enkele personages - Verkocht

Pieter Holstein - Enkele personages kopen? Bied vanaf 45!
Pieter Holstein - Enkele personages kopen? Bied vanaf 45!Pieter Holstein - Enkele personages kopen? Bied vanaf 45!
  • Pieter Holstein (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40/75

Mooie vroege ets van Holsein.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schtakamer van galerie Rotor in Gorinchem.

Wat inktvlekken en vingerprints in de witrand buitenom de ets.

Dit item is verkocht voor 36,00
Starttijd:20-11-2019 om 16:25
Eindtijd:14-12-2019 om 07:03
motti
13 dec. / 17:27
€ 36