Pieter Holstein - Zonder titel - ed. 26/100 - linosnede op papier - gesigneerd linksonder - Verkocht

Pieter Holstein - Zonder titel - ed. 26/100 - linosnede op papier - gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 15!
Pieter Holstein - Zonder titel - ed. 26/100 - linosnede op papier - gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 15!Pieter Holstein - Zonder titel - ed. 26/100 - linosnede op papier - gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 15!Pieter Holstein - Zonder titel - ed. 26/100 - linosnede op papier - gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 15!Pieter Holstein - Zonder titel - ed. 26/100 - linosnede op papier - gesigneerd linksonder kopen? Bied vanaf 15!
  • Pieter Holstein (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
Lijst51.5 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/100

Soort Lijst: Aluminium lijst met glasplaat

Opmerkingen:

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(vk363134)

Het kunstwerk verkeert in goede staat. De lijst heeft een aantal vlekken en krasjes.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:05-09-2018 om 16:01
Eindtijd:19-09-2018 om 20:25
Biedingen (2)
Gnav
19 sep. / 19:28
€ 20
loverendale
17 sep. / 21:51
€ 15