Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin - Verkocht

Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!
Grafiek (handgesigneerd)

Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!
  • Roger Raveel (1921-2013)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen89 x 69 cm (h x b)
Incl. lijst91 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage28/60
Schitterend vroeg werk van deze Belgische kunstenaar.

Zijn stijl is moeilijk te typeren, maar behoort nog het meest tot de POP-Art Stroming.

Jaar van uitgifte : 1967.

Gesingeerd rechtsonder.

Afmeting litho : 50 x 66 cm.

De litho kan eventueel opgestuurd worden, echter gezien het breekbare van het glaswerk gaat de voorkeur uit om het werk af te halen. De metalen lijst heeft lichte beschadigingen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland