Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin - Verkocht

Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!
Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!Roger Raveel - Litho - Gesprek in de tuin kopen? Bied vanaf 900!
  • Roger Raveel (1921-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen89 cm x 69 cm (h x b)
Lijst91 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage28/60
Schitterend vroeg werk van deze Belgische kunstenaar.

Zijn stijl is moeilijk te typeren, maar behoort nog het meest tot de POP-Art Stroming.

Jaar van uitgifte : 1967.

Gesingeerd rechtsonder.

Afmeting litho : 50 x 66 cm.

De litho kan eventueel opgestuurd worden, echter gezien het breekbare van het glaswerk gaat de voorkeur uit om het werk af te halen. De metalen lijst heeft lichte beschadigingen.

Dit item is verkocht voor 828,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-06-2020 om 19:45
Eindtijd:23-07-2020 om 22:34
Kurt1966
23 jul. / 22:29
€ 720