Ronald Boonacker - Via Flaminia, Italië
Jelle Hoogstra - Frans straatbeeld - Ets
Cor Keus - straatje in Scheveningen met vissersvrouw
Han Krug - Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 47 cm (h x b) |
Incl. lijst | 83 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | VII/X |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |
Starttijd | 15-2-2024 om 12:56 |
Eindtijd | 26-2-2024 om 19:00 |