Royal Leerdam - Blank kristallen karaf met ingesloten luchtbellen - Verkocht

Royal Leerdam - Blank kristallen karaf met ingesloten luchtbellen kopen? Bied vanaf 38!
Royal Leerdam - Blank kristallen karaf met ingesloten luchtbellen kopen? Bied vanaf 38!Royal Leerdam - Blank kristallen karaf met ingesloten luchtbellen kopen? Bied vanaf 38!Royal Leerdam - Blank kristallen karaf met ingesloten luchtbellen kopen? Bied vanaf 38!Royal Leerdam - Blank kristallen karaf met ingesloten luchtbellen kopen? Bied vanaf 38!Royal Leerdam - Blank kristallen karaf met ingesloten luchtbellen kopen? Bied vanaf 38!Royal Leerdam - Blank kristallen karaf met ingesloten luchtbellen kopen? Bied vanaf 38!Royal Leerdam - Blank kristallen karaf met ingesloten luchtbellen kopen? Bied vanaf 38!
  • Royal Leerdam
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlDutch Design
Afmetingen28 cm x 17 cm x 17 cm (h x b x d)
Gewicht1250 gram
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Blank kristallen karaf met ingesloten luchtbellen van Royal Leerdam. Ontwerper waarschijnlijk Floris Meydam of Siem van der Marel. Niet gesigneerd, wel voorzien van merksticker. De karaf heeft een zeer lichte waas door gebruik.

De karaf heeft een lichte waas, verder in prima conditie.

Royal Leerdam

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  woerro
FA. (37 )

2135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
17
28
17
Dit item is verkocht voor 38,00
Starttijd:22-12-2018 om 22:22
Eindtijd:30-12-2019 om 22:19
Richmir
25 dec. / 10:10
€ 38