Royal Leerdam - Drie lichtgroene art deco glazen ijscoupes - Leerdam - Verkocht

Royal Leerdam - Drie lichtgroene art deco glazen ijscoupes - Leerdam kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Royal Leerdam - Drie lichtgroene art deco glazen ijscoupes - Leerdam kopen? Bied vanaf 1!Royal Leerdam - Drie lichtgroene art deco glazen ijscoupes - Leerdam kopen? Bied vanaf 1!Royal Leerdam - Drie lichtgroene art deco glazen ijscoupes - Leerdam kopen? Bied vanaf 1!Royal Leerdam - Drie lichtgroene art deco glazen ijscoupes - Leerdam kopen? Bied vanaf 1!Royal Leerdam - Drie lichtgroene art deco glazen ijscoupes - Leerdam kopen? Bied vanaf 1!Royal Leerdam - Drie lichtgroene art deco glazen ijscoupes - Leerdam kopen? Bied vanaf 1!Royal Leerdam - Drie lichtgroene art deco glazen ijscoupes - Leerdam kopen? Bied vanaf 1!Royal Leerdam - Drie lichtgroene art deco glazen ijscoupes - Leerdam kopen? Bied vanaf 1!
  • Royal Leerdam
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1930 t/m 1949
Stijl Art Deco
Afmetingen 9 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gemerkt Ongemerkt

Drie lichtgroene art deco glazen ijscoupes  ontworpen in Leerdam. In perfecte onbeschadigde conditie, niet gemerkt.
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Royal Leerdam

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (2)

Geplaatst door  woerro
459 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
10
9
10