Simon Koene - Simon Koene, Ets, Plantensoorten - Verkocht

Simon Koene, Ets, Plantensoorten kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Simon Koene, Ets, Plantensoorten kopen? Bied vanaf 30!Simon Koene, Ets, Plantensoorten kopen? Bied vanaf 30!Simon Koene, Ets, Plantensoorten kopen? Bied vanaf 30!Simon Koene, Ets, Plantensoorten kopen? Bied vanaf 30!
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Nauwkeurige ets door Simon Koene

Voorstelling van een viertal plantensoorten

Losbladig, beeldmaat 25x31, bladmaat 51x65

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'S.Koene en 1972'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd4-7-2016 om 11:37
Eindtijd16-7-2016 om 15:37