Theo Beerendonk - Naakt op een stoel van bloemen - Verkocht

Theo Beerendonk - Naakt op een stoel van bloemen kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Beerendonk - Naakt op een stoel van bloemen kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk - Naakt op een stoel van bloemen kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk - Naakt op een stoel van bloemen kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk - Naakt op een stoel van bloemen kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk - Naakt op een stoel van bloemen kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk - Naakt op een stoel van bloemen kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk - Naakt op een stoel van bloemen kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk - Naakt op een stoel van bloemen kopen? Bied vanaf 40!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst31.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Naaktportret van een dame zittend op een stoel bedekt met bloemen. Gesigneerd in de plaat en hand gesigneerd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wageningen, Nederland
Binnen Nederland € 7,25

Theo Beerendonk (1905-1979)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marcel1970
Lid sinds 2017
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
25.5 cm
31.5 cm
15 cm
21 cm

ObjectlocatieWageningen,  Nederland
Starttijd4-4-2021 om 11:21
Eindtijd11-4-2021 om 21:11