FA. (1)

Theo Beerendonk - Staande vrouw

Theo Beerendonk - Staande vrouw kopen? Bied vanaf 150!
Theo Beerendonk - Staande vrouw kopen? Bied vanaf 150!Theo Beerendonk - Staande vrouw kopen? Bied vanaf 150!Theo Beerendonk - Staande vrouw kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TechniekDroge Naald
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige kapitale ets van Theo Beerendonk, Gesigneerd in potlood en ook in potlood 'droge naald'.

geen aanmerkingen

Theo Beerendonk (1905-1979)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
35 cm
42 cm
Starttijd:02-03-2022 om 19:25
Eindtijd:07-03-2022 om 22:11
Openingsbod€ 150
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland