Theo Daamen - zelfportret - Verkocht

Theo Daamen - zelfportret kopen? Bied vanaf 35!
Theo Daamen - zelfportret kopen? Bied vanaf 35!Theo Daamen - zelfportret kopen? Bied vanaf 35!
  • Theo Daamen (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 16 cm (h x b)
Lijst40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In knap houten lijstje in passe-partout.
Indien verzonden risico glasschade voor de ontvanger.

Theo Daamen (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
32 cm
40 cm
16 cm
16 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:28-07-2019 om 12:52
Eindtijd:04-08-2019 om 22:15
Braamberg
28 jul. / 18:57
€ 35