Ingelijste banana print van Theo Niermijer. betreft het hier een eenmalig uniek werk. De kunstenaar gebruikte vooral natuurlijke sjablonen zoals bijv. bladeren. Schoenzool afdrukken komen veelvuldig voor op zijn werk. In dit geval heeft hij een bananenschil als sjabloon gebruikt.
Kunstenaar: Theo Niermijer Techniek: Banana print Oplage: Unica Gesigneerd: Gesigneerd Ingelijst: Ingelijst Afmeting zonder lijst (HxB): 22 x 33 cm Afmeting met lijst (HxB): 45 x 57 cm Conditie Werk: Zeer goed Conditie lijst: Zeer goed
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 18,00
€ 19,00