Mooi ingelijste ferroprint en pastel van Theo Niermijer. Het is voorzien van diverse kunstenaarsstempels van de kunstenaar.
Kunstenaar: Theo Niermijer Techniek: Ferro en pastel Oplage: Unica Gesigneerd: gestempeld Ingelijst: Ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 54 x 97 cm Afmeting blad (HxB): 87 x 129 cm Conditie Werk: Zeer goed Conditie lijst: Gebruikssporen
Hoewel de term 'print' anders doet vermoeden betreft het hier een eenmalig uniek werk. De kunstenaar creëerde deze ferro-prints door o.a. roestige stukken metaal plus kleurpigmenten en verf in aanraking te brengen met vloeistoffen en geprepareerde vellen papier. Hij gebruikte vooral natuurlijke sjablonen zoals bijv. bladeren. Maar ook schoenzool afdrukken komen veelvuldig voor op zijn werk!
Zeer Goed
Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft enkele beschadigingen.
Tot 5 kg.
€ 11,00