Theo Wolvecamp - 4 Jaargetijden

Theo Wolvecamp - 4 Jaargetijden kopen? Bied vanaf 800!
Theo Wolvecamp - 4 Jaargetijden kopen? Bied vanaf 800!Theo Wolvecamp - 4 Jaargetijden kopen? Bied vanaf 800!Theo Wolvecamp - 4 Jaargetijden kopen? Bied vanaf 800!Theo Wolvecamp - 4 Jaargetijden kopen? Bied vanaf 800!Theo Wolvecamp - 4 Jaargetijden kopen? Bied vanaf 800!Theo Wolvecamp - 4 Jaargetijden kopen? Bied vanaf 800!Theo Wolvecamp - 4 Jaargetijden kopen? Bied vanaf 800!
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 52 cm (h x b)
Lijst41 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
complete serie 12/25 van de 4 Jaargetijden van Theo Wolvekamp, ingelijst achter glas in  neutrale lijsten

Starttijd:23-01-2023 om 17:44
Eindtijd:01-02-2023 om 22:05
Openingsbod € 800
ObjectlocatieAERDENHOUT,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier