Therese Ansingh 1883 -1968 - PORTRET MEISJE - Verkocht

Therese Ansingh 1883 -1968 - PORTRET MEISJE kopen? Bied vanaf 30!
Therese Ansingh 1883 -1968 - PORTRET MEISJE kopen? Bied vanaf 30!Therese Ansingh 1883 -1968 - PORTRET MEISJE kopen? Bied vanaf 30!
  • Sorella (1883-1968)
TypeTekening / Aquarel

THERESE SORELLA ANSINGH 1883-1968

zus van Lizzy Ansingh

PORTRET MEISJE

tekening in de maat 15.5 x 18.5 cm

in een fraai ovaal lijstje in de maat 23 x 27 cm

gesigneerd links Sorella 1937 zeer goede staat

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:10-03-2014 om 20:36
Eindtijd:17-03-2014 om 20:36
vorstenbosch50
15 mrt. / 18:53
€ 30