Sorella - Therese Ansingh 1883 -1968 - PORTRET MEISJE - Verkocht

Therese Ansingh 1883 -1968 - PORTRET MEISJE kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

Therese Ansingh 1883 -1968 - PORTRET MEISJE kopen? Bied vanaf 30!Therese Ansingh 1883 -1968 - PORTRET MEISJE kopen? Bied vanaf 30!
  • Sorella (1883-1968)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

THERESE SORELLA ANSINGH 1883-1968

zus van Lizzy Ansingh

PORTRET MEISJE

tekening in de maat 15.5 x 18.5 cm

in een fraai ovaal lijstje in de maat 23 x 27 cm

gesigneerd links Sorella 1937 zeer goede staat

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND