Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Valerio Adami
17.03.1935 Bologna
Statuette
kleuren lithografie
1982
handgesigneerd en genummerd
Oplage: 10000
in zeer goede toestand
Blad grote: 42,0 x 30,0 cm
Motief: 39,0 x 28,0 cm
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ophalen in duitsland, 46397 bocholt, külve 1 kunsthandel rosing, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Ophalen in Duitsland, 46397 Bocholt, Külve 1 Kunsthandel Rosing, Duitsland |
Starttijd | 20-7-2021 om 9:24 |
Eindtijd | 25-7-2021 om 15:51 |