VISSERSVROUW MET 2 KINDEREN--ETS UIT 1885--DOOR WILLEM STEELINK--MOOI INGELIJST - Verkocht

VISSERSVROUW MET 2 KINDEREN--ETS UIT 1885--DOOR WILLEM STEELINK--MOOI INGELIJST kopen? Bied vanaf 35!
VISSERSVROUW MET 2 KINDEREN--ETS UIT 1885--DOOR WILLEM STEELINK--MOOI INGELIJST kopen? Bied vanaf 35!VISSERSVROUW MET 2 KINDEREN--ETS UIT 1885--DOOR WILLEM STEELINK--MOOI INGELIJST kopen? Bied vanaf 35!VISSERSVROUW MET 2 KINDEREN--ETS UIT 1885--DOOR WILLEM STEELINK--MOOI INGELIJST kopen? Bied vanaf 35!VISSERSVROUW MET 2 KINDEREN--ETS UIT 1885--DOOR WILLEM STEELINK--MOOI INGELIJST kopen? Bied vanaf 35!VISSERSVROUW MET 2 KINDEREN--ETS UIT 1885--DOOR WILLEM STEELINK--MOOI INGELIJST kopen? Bied vanaf 35!VISSERSVROUW MET 2 KINDEREN--ETS UIT 1885--DOOR WILLEM STEELINK--MOOI INGELIJST kopen? Bied vanaf 35!VISSERSVROUW MET 2 KINDEREN--ETS UIT 1885--DOOR WILLEM STEELINK--MOOI INGELIJST kopen? Bied vanaf 35!
  • Willem Steelink (sr.) (1826-1913)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

VROUW MET 2 KINDEREN TUREN NAAR DE ZEE.

AFBEELDING 18X15 CM.

LOSBLADIG PAPIER, BEVESTIGD MET ZUURVRIJ TAPE ACHTER PASSEPARTOUT EN GLAS.

IN EEN MOOIE HOUTEN LIJST (KLEINE CHIP), CA.41X31 CM.

HET GEHEEL VERKEERT IN GOEDE STAAT EN KAN ZO AAN DE WAND.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:11-03-2017 om 10:03
Eindtijd:25-03-2017 om 22:03
wilmyjong
24 mrt. / 19:44
€ 35