Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 56.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 250 |
Handgesigneerde originele afbeelding (kleurenlithografie) uit 1973 in zeer goede staat (niet ingelijst). Titel: Vuurwerk. Print op Rives vergépapier. Afmeting vel: ca. 38x56.5 cm. De geleverde afbeeldingen zijn:
niet genummerd (EA), gesigneerd: Ting
Particuliere veiling m./ophaling ontbinding zonder recht van retour
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Oude sluitingen op de achterkant, verder in zeer goede staat | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nrw, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | NRW, Duitsland |
Starttijd | 15-2-2022 om 12:01 |
Eindtijd | 26-2-2022 om 19:07 |