Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 - Verkocht

Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!Walasse Ting - Gesigneerd affiche Gallery Delaive , I bought these Flowers on the Market - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
  • Walasse Ting (1929-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekOffset
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst104 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot affiche uit 1988 met een afbeelding van het werk “I bought these Flowers on the Market” van de Chinees-Amerikaanse kunstenaar Walasse Ting (1929-2010).

    Het affiche is uitgegeven in 1988 door ‘Gallery Delaive’ Prinsengracht 821 in Amsterdam, n.a.v. een expositie van werk van Walasse Ting in deze galerie.

    -Het affiche is door Walasse Ting gesigneerd en voorzien van een boodschap (“To Frank, Best Wishes, 1988”).

    -Het affiche is ingelijst in een eenvoudige houten lijst met plexiglas.
    -Afmetingen: Lijst, 104 x 74,5 cm. Affiche, 80 x 60 cm.
    -Herkomst: Uit de privé-collectie van de kunstenaar Fon Klement.
    -Conditie: Het affiche heeft kreuk. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:

    Walasse Ting (Shanghai, 13 oktober 1929 – New York, 17 mei 2010) was een Chinees-Amerikaans kunstschilder. Hij verliet China in 1946, heeft even in Hongkong gewoond en vestigde zich in 1952 in Parijs. Daar ontmoette hij Karel Appel, Asger Jorn en Pierre Alechinsky. In 1957 ging hij naar Amerika en vestigde zich in New York, waar zijn werk werd beïnvloed door popart en het abstract expressionisme.

    Vanaf 1989 woonde hij afwisselend in New York en in Amsterdam, waar hij samen met Karel Appel een atelier had. In 2002 raakte hij na een hersenbloeding in coma, waarna hij werd verzorgd in een verpleegtehuis in Amstelveen.

    Twee weken voor zijn dood werd hij door zijn kinderen naar New York overgebracht waar hij op 80-jarige leeftijd overleed.

    Walasse Ting is beroemd geworden met zijn kenmerkende stijl, die de moderne westerse kunst combineert met traditionele Chinese beeldtaal. Hij werkte vaak met acrylverf op rijstpapier. Hij schilderde veelal halfnaakte vrouwen die werden omringd door vogels, katten en andere dieren.

    Musea over de hele wereld hebben werken van Ting in de collectie, waaronder het Stedelijk Museum in Amsterdam en het Museum of Modern Art in New York.

    -Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.

    -Het werk kan naar België, Duitsland, Frankrijk verzonden worden via GLS.

    Verzendkosten:

    -Binnen Nederland: 15,00 euro.

    -Naar België, Frankrijk en Duitsland: 20,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ConditieRedelijk
Het affiche heeft kreuk. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Walasse Ting (1929-2010)

Chinees ChineesAmerikaans AmerikaansNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
591 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
74.5 cm
104 cm
60 cm
80 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd23-8-2021 om 12:32
Eindtijd6-9-2021 om 20:22
Biedingen (5)