Herman Brood - 'Woedend Licht (boek en litho)
Anneke Degenhardt - Zittende vrouw.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 65 x 57 cm (h x b) |
Passe-partout | 90 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 22-2-2021 om 10:18 |
Eindtijd | 7-3-2021 om 21:23 |