Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Visueel luid werk van Willem Snitker. Gouache op papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (“Nov 1990”) linksonder. In uitstekende conditie, alleen vier punaisegaatjes in uiterste hoeken.
Afmetingen: 76cm x 56cm
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 5-7-2017 om 10:41 |
Eindtijd | 15-7-2017 om 22:41 |