Willem Snitker - inkttekening, stadsgezicht + boek Landmarks - Verkocht

Willem Snitker - inkttekening, stadsgezicht + boek Landmarks kopen? Bied vanaf 45!
Willem Snitker - inkttekening, stadsgezicht + boek Landmarks kopen? Bied vanaf 45!Willem Snitker - inkttekening, stadsgezicht + boek Landmarks kopen? Bied vanaf 45!Willem Snitker - inkttekening, stadsgezicht + boek Landmarks kopen? Bied vanaf 45!Willem Snitker - inkttekening, stadsgezicht + boek Landmarks kopen? Bied vanaf 45!Willem Snitker - inkttekening, stadsgezicht + boek Landmarks kopen? Bied vanaf 45!Willem Snitker - inkttekening, stadsgezicht + boek Landmarks kopen? Bied vanaf 45!Willem Snitker - inkttekening, stadsgezicht + boek Landmarks kopen? Bied vanaf 45!
  • Willem Snitker (1938-2015)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2005
TechniekPenseel (Inkt)
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Landmarks, uit 2000 of 2002. Hardcover.

De tekening (oplage 1/1, kan ook een monoprint zijn) is uit 2005. Afm. 24.5 x 16 cm.

In zeer goede gebruikte staat.

Willem Snitker (1938-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Miles
FA. (38 )

1466 verkochte items
Alle items van deze verkoper (154)
16 cm
24.5 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2022 om 16:33
Eindtijd:12-10-2022 om 19:05
MNauwelaert
12 okt. / 17:35
€ 45