FA. (4)

Wim Helder - Schoven graan

Wim Helder - Schoven graan kopen? Bied vanaf 120!
Wim Helder - Schoven graan kopen? Bied vanaf 120!Wim Helder - Schoven graan kopen? Bied vanaf 120!Wim Helder - Schoven graan kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  Mabossie

Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Wim Helder (1892-1966)
Jaartal1943
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
Lijst60 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klassiek schilderij.

Het schilderij is in goede staat met een klein lijst.

Wim Helder (1892-1966)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Mabossie

Lid sinds 2022
2 verkochte items
45 cm
60 cm
39 cm
54 cm
Starttijd:12-05-2022 om 14:04
Eindtijd:26-05-2022 om 21:45
Openingsbod€ 120
ObjectlocatieOuderkerk aan de Amstel, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie