Wout van Heusden - ets - Abstract - Verkocht

Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 30!
Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 30!Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 30!Wout van Heusden - ets - Abstract kopen? Bied vanaf 30!
  • Wout van Heusden (1896-1982)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1976.Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Beeldmaat 44,5 x 32 cm. Bladmaat 57,5 x 41,5 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:19-04-2017 om 21:31
Eindtijd:04-05-2017 om 19:31
bartholdus
04 mei / 16:38
€ 30