5. Jaap Groen

Jaap Groen (1929)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Jaap GROEN (Scheveningen 1929)

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Jaap Groen - Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 75!

Jaap Groen - Toscaans landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMartha

Eindtijd27-04-2021 om 21:30

Jaartal1962
TechniekAquarel
Afmetingen63 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst