Lia van Leeuwen (1954)
  5. Lia van Leeuwen

Lia van Leeuwen (1954)

Kunstenaar

Lia van LEEUWEN (Waddinxveen 1954)

Schilder, tekenaar, etser.

Opleiding:

Lia van Leeuwen volgde van 1984 tot 1987 een opleiding aan de Rotterdamse Academie voor Beeldende Kunsten.

Ze woont en werkt in Rotterdam.

Lia van Leeuwen maakt abstracte werken waarin bloemen vaak een grote rol spelen. Het kleurgebruik – de kunstenares gebruikt vaak zelf gevonden natuurlijke pigmenten - geeft het werk een gevoel van nauwe verbondenheid met de aarde. Door lijnen in een zinkplaat te krassen, kwam Van Leeuwen erachter dat die lijnen figuren vormen. Ze heeft vervolgens een eigen druktechniek ontwikkeld, die bestaat uit een combinatie van diepdruk en hoogdruk.

Exposities en prijzen:

In 1994 werd Van Leeuwen genomineerd voor de Nederlandse Grafiekprijs. Haar werk is geëxposeerd in onder meer Parijs, Amsterdam, Bangkok, New Delhi en New York.

Aangeboden items
10
Verkochte items
131
Nationaliteit
Nederlands
Links
Favoriet
FA. (17 x Favoriet)
10 aangeboden items van deze kunstenaar
Lia van Leeuwen - Summertime kopen? Bied vanaf 43!
Lia van Leeuwen - Summertime

Geplaatst doorPrivateartcollector

TechniekLitho
Afmetingen61 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Visere kopen? Bied vanaf 50!
Lia van Leeuwen - Visere

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen46 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Lia van Leeuwen - Tulpen kopen? Bied vanaf 45!
Lia van Leeuwen - Tulpen

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - In gesprek kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen - In gesprek

Geplaatst doorHollandkunst

Jaartal1993
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lia van Leeuwen - Dames d'honneur kopen? Bied vanaf 45!
Lia van Leeuwen - Dames d'honneur

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lia van Leeuwen - Epursimuove kopen? Bied vanaf 45!
Lia van Leeuwen - Epursimuove

Jaartal1991
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Lia van Leeuwen - De lente kopen? Bied vanaf 45!
Lia van Leeuwen - De lente

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015 kopen? Bied vanaf 95!
Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal2015
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Lia van Leeuwen - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Lia van Leeuwen - zonder titel

Geplaatst doorimre9

Jaartal2002
TechniekEts
Afmetingen17 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Lia van Leeuwen - memoratrix II kopen? Bied vanaf 25!
Lia van Leeuwen - memoratrix II

Geplaatst doorimre9

Jaartal2004
TechniekEts
Afmetingen57 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Lia van Leeuwen

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Lia van Leeuwen? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Lia van Leeuwen. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Lia van Leeuwen en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Lia van Leeuwen te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Lia van Leeuwen!

Volg het aanbod kunst van Lia van Leeuwen te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Lia van Leeuwen te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Lia van Leeuwen instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Lia van Leeuwen kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Lia van Leeuwen!

Waarom via Kunstveiling kunst van Lia van Leeuwen kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Lia van Leeuwen en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Lia van Leeuwen via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Lia van Leeuwen of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Lia van Leeuwen?

Kunst kopen van Lia van Leeuwen begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Lia van Leeuwen, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Lia van Leeuwen. Om meer kans te maken om de Lia van Leeuwen te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Lia van Leeuwen! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.