Marcel Schellekens (1954)
  5. Marcel Schellekens
Marcel Schellekens (1954)

Marcel Schellekens (1954)

Kunstschilder, Graficus

Marcel SCHELLEKENS (Soerendonk 1954)

Schellekens is opgeleid aan afdeling grafiek van de Academie voor Beeldende Kunsten te Utrecht. Vanaf 1986 is zijn werk in galeries door geheel Nederland en later ook in het buitenland te zien.

Marcel Schellekens heeft zich gespecialiseerd in de etstechniek en heeft door de jaren heen een geheel eigen werkwijze ontwikkeld. Hij werkt met 3 verschillende etsplaten voor de basiskleuren rood, geel en blauw. Door ze over elkaar te drukken ontstaat een rijk scala van kleurschakeringen. Dit heeft een groot aantal kenmerken grafiek opgeleverd. Sinds een aantal jaren maakt Schellekens ook schilderwerk met olieverf op doek.

Aangeboden items
12
Verkochte items
159
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
FA. (188 x Favoriet)
12 aangeboden items van deze kunstenaar
Marcel Schellekens - Kleurenets, Julia kopen? Bied vanaf 100!
Marcel Schellekens - Kleurenets, JuliaGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2010
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen69 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Schellekens - Kleurenets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Marcel Schellekens - Kleurenets, Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2006
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Schellekens - Kleurenets, Z.T. Stilleven kopen? Bied vanaf 120!
Marcel Schellekens - Kleurenets, Z.T. StillevenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1997
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Schellekens - Kleurenets, Amersfoort kopen? Bied vanaf 100!
Marcel Schellekens - Kleurenets, AmersfoortGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2003
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Marcel Schellekens - Vrouw met lelies kopen? Bied vanaf 400!
Marcel Schellekens - Vrouw met leliesGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMickyLammertink
Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marcel Schellekens - Kleurenets, Interieur (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Marcel Schellekens - Kleurenets, Interieur (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2017
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2003
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Schellekens - Kleurenets, Z.T. Meisje kopen? Bied vanaf 70!
Marcel Schellekens - Kleurenets, Z.T. MeisjeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal2015
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Schellekens - Saskia (met bloemen) kopen? Bied vanaf 100!
Marcel Schellekens - Saskia (met bloemen)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPRP
Jaartal1991
TechniekEts
Afmetingen59 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Marcel Schellekens

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Marcel Schellekens? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Marcel Schellekens. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Marcel Schellekens en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Marcel Schellekens te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Marcel Schellekens!

Volg het aanbod kunst van Marcel Schellekens te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Marcel Schellekens te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Marcel Schellekens instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Marcel Schellekens kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Marcel Schellekens!

Waarom via Kunstveiling kunst van Marcel Schellekens kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Marcel Schellekens en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Marcel Schellekens via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Marcel Schellekens of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Marcel Schellekens?

Kunst kopen van Marcel Schellekens begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Marcel Schellekens, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Marcel Schellekens. Om meer kans te maken om de Marcel Schellekens te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Marcel Schellekens! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.