5. Oskar Paul Matthes

Oskar Paul Matthes (1872-1956)

1 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Oskar Paul (Paul) MATTHES (1872-?)Van Oorsprong Duitse kunstenaar die echter leefde en werkte in Nederland.

Nationaliteit / school

Duits

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Oskar Paul Matthes - Ets Kagermeer Leiden kopen? Bied vanaf 35!

Oskar Paul Matthes - Ets Kagermeer Leiden

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:08

TechniekEts
Afmetingen29.8 cm x 39.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst