Theo Tobiasse (1927-2012)
  5. Theo Tobiasse
Theo Tobiasse (1927-2012)

Theo Tobiasse (1927-2012)

Kunstenaar

Théo TOBIASSE (1927-2012)

Aangeboden items
10
Verkochte items
19
Nationaliteit
Frans Frans  Israëlisch Israëlisch
Links
Favoriet
FA. (17 x Favoriet)
10 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Theo Tobiasse - Terre des Amants, Radierung, signiert, nummeriert kopen? Bied vanaf 120!
Theo Tobiasse - Terre des Amants, Radierung, signiert, nummeriertGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorLudovico
Verzending Internationaal
Theo Tobiasse - L' enfance de David, Radierung, signiert, nummeriert kopen? Bied vanaf 120!
Theo Tobiasse - L' enfance de David, Radierung, signiert, nummeriertGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorLudovico
Verzending Internationaal
TechniekEts
Afmetingen21.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Tobiasse - Cantique des Cantiques kopen? Bied vanaf 155!
Theo Tobiasse - Cantique des CantiquesGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorbedi
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Tobiasse - Litho: In de synagoge kopen? Bied vanaf 195!
Theo Tobiasse - Litho: In de synagogeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Tobiasse - Litho: Een joodse marskramer in New York kopen? Bied vanaf 195!
Theo Tobiasse - Litho: Een joodse marskramer in New YorkGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Tobiasse - Litho: Wanneer de Thora danst met de Rabbi kopen? Bied vanaf 195!
Theo Tobiasse - Litho: Wanneer de Thora danst met de RabbiGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Tobiasse - Litho: Joden verjaagd uit Moskou kopen? Bied vanaf 195!
Theo Tobiasse - Litho: Joden verjaagd uit MoskouGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Tobiasse - Litho: Verhaal van Meor Hagola - licht van ballingschap kopen? Bied vanaf 200!
Theo Tobiasse - Litho: Verhaal van Meor Hagola - licht van ballingschapGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Tobiasse - Litho: Exodus kopen? Bied vanaf 200!
Theo Tobiasse - Litho: ExodusGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Tobiasse - Litho: De gave van Thora kopen? Bied vanaf 225!
Theo Tobiasse - Litho: De gave van ThoraGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunst
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Theo Tobiasse

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Theo Tobiasse? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Theo Tobiasse. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Theo Tobiasse en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Theo Tobiasse te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Theo Tobiasse!

Volg het aanbod kunst van Theo Tobiasse te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Theo Tobiasse te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Theo Tobiasse instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Theo Tobiasse kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Theo Tobiasse!

Waarom via Kunstveiling kunst van Theo Tobiasse kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Theo Tobiasse en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Theo Tobiasse via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Theo Tobiasse of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Theo Tobiasse?

Kunst kopen van Theo Tobiasse begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Theo Tobiasse, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Theo Tobiasse. Om meer kans te maken om de Theo Tobiasse te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Theo Tobiasse! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.