Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!
Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.
Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!
U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!
Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer
Wessel Couzijn - Gepatineerd bronzen beeld: ruiter te paard
Wout Maters - Bronzen beeld: 1983
Maya Wildevuur - Gepatineerd bronzen beeld: Geabstraheerde Geisha
Toon Koster - Bloemen. Stilleven.
Elva Polyakova - Voorjaar in Amsterdam
Hans Mensink - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Dusan Polacovic - Ets, Problémy s gravitáciou II (Problemen met de zwaartekracht II) - Ingelijst
Andy Warhol - Portret achter een camera Nat Finkelstein
Robin Noorda - Foto, Binnenhof Den Haag - Ingelijst
Hendrik Nijs - Stilleven met vissen
Faience- en Tegelfabriek Westraven - Luigi Amati - Steenbok (sterrenbeeld)
David Rakia - Israëlisch landschap
Jan van der Zee - zwart-wit abstract
Lucebert - 1979 - Passie en Chaos: Luceberts Celestina
Corneille - Unieke Litho uit 1975 - Femme, Fleur exotique et Oiseau
Corneille - Hommage aan Hans Christian Andersen
Rien Goené - Compositie in steen en koper
Victor Vasarely - Kleuren compositie met goudkleur
Marcel van Eeden - Fantastische houtskooltekening van een trambestuurder
Anton Heyboer - Prachtig schilderij van een kip, direct van de kunstenaar gekocht
Klaas Gubbels - Zeefdruk, Zonder titel
Arnoud van den Brink - Foto, Back street alfama - Ingelijst
Maria Kapteijns - Foto, Pied de Poule - Ingelijst
Lucie Oltmans - Unieke tekening, Cousteau - Ingelijst
A Hoogendoorn - Olieverf op doek, Oude huizen - Ingelijst
Liesbeth Rahder - Zeefdruk (blauw/goud kleurig), Zonder titel - Ingelijst
Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen
Kees van Dongen - Pochoirdruk, Fini - Ingelijst
Alan David-Tu - Foto, Pink head - Ingelijst
Paul Versteeg - Foto, Rotterdam 18 - Ingelijst
Henk Koolen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Jean Ruiter - Foto, In the hills of Ancara - Ingelijst
Marcel van Kerkvoorde - Olieverf op doek, Panorama - Ingelijst (Zeer groot)
Lieke Vreede - Ets, Tussendeuren - Ingelijst
Corneille - Litho, Herbes - Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Zonder titel (Dame in gedachten) - Ingelijst
Corneille - Litho, Femme nue sur canapé - Ingelijst
Lawrence Weiner - Zeefdruk/emaille, Stars don't stand still in the sky
Reinder Homan - Ets, Berken aan een beekje - Ingelijst
Elva Polyakova - Flowers in the nature
Elva Polyakova - Evening in Amsterdam
Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat
Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!