3. Informatie
  5. Item kopen

Kunst kopen

Breng een bod uit op uw favoriete item

Naar het aanbod
Veilig & betrouwbaarScherpe prijzen3 weken garantie

Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!

Online kunst kopen in 3 stappen

Stap 1: Vind uw favoriete kunstwerk

Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.

Stap 2: Breng een bod uit

Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!

Stap 3: Afhandeling van uw aankoop

U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!

Maak een account aan

Populaire items

Cornelis Brandenburg - Oostzijde van het Damrak met oa het Bureau voor Handelsinlichtingen (Ick waec) kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Cornelis Brandenburg - Oostzijde van het Damrak met oa het Bureau voor Handelsinlichtingen (Ick waec)

€ 10
Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer kopen? Bied vanaf 395!

Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer

€ 395
Wessel Couzijn - Gepatineerd bronzen beeld: ruiter te paard kopen? Bied vanaf 595!
Beeld / Object

Wessel Couzijn - Gepatineerd bronzen beeld: ruiter te paard

€ 595
Wout Maters - Bronzen beeld: 1983 kopen? Bied vanaf 699!
Beeld / Object

Wout Maters - Bronzen beeld: 1983

€ 699
Maya Wildevuur - Gepatineerd bronzen beeld: Geabstraheerde Geisha kopen? Bied vanaf 995!
Beeld / Object

Maya Wildevuur - Gepatineerd bronzen beeld: Geabstraheerde Geisha

€ 995
Toon Koster - Bloemen. Stilleven. kopen? Bied vanaf 245!

Toon Koster - Bloemen. Stilleven.

€ 245
Elva Polyakova - Voorjaar in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!

Elva Polyakova - Voorjaar in Amsterdam

€ 75
Hans Mensink - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Hans Mensink - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst

€ 60
Dusan Polacovic - Ets, Problémy s gravitáciou II (Problemen met de zwaartekracht II) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Dusan Polacovic - Ets, Problémy s gravitáciou II (Problemen met de zwaartekracht II) - Ingelijst

€ 35
Andy Warhol - Portret achter een camera Nat Finkelstein kopen? Bied vanaf 75!
Fotografie

Andy Warhol - Portret achter een camera Nat Finkelstein

€ 75
Robin Noorda - Foto, Binnenhof Den Haag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Fotografie

Robin Noorda - Foto, Binnenhof Den Haag - Ingelijst

€ 70
Hendrik Nijs - Stilleven met vissen kopen? Bied vanaf 200!

Hendrik Nijs - Stilleven met vissen

€ 200
Faience- en Tegelfabriek Westraven - Luigi Amati - Steenbok (sterrenbeeld) kopen? Bied vanaf 50!
Glas / Keramiek

Faience- en Tegelfabriek Westraven - Luigi Amati - Steenbok (sterrenbeeld)

€ 50
David Rakia - Israëlisch landschap kopen? Bied vanaf 150!

David Rakia - Israëlisch landschap

€ 150
Jan van der Zee - Abstract kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan van der Zee - Abstract

€ 175
Jan van der Zee - zwart-wit abstract kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan van der Zee - zwart-wit abstract

€ 175
Sietse Smeding - Woman 2 kopen? Bied vanaf 75!

Sietse Smeding - Woman 2

€ 75
Lucebert - 1979 - Passie en Chaos: Luceberts Celestina kopen? Bied vanaf 125!
Prenten & Uitgaves

Lucebert - 1979 - Passie en Chaos: Luceberts Celestina

€ 125
Corneille - Unieke Litho uit 1975 - Femme, Fleur exotique et Oiseau kopen? Bied vanaf 499!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Unieke Litho uit 1975 - Femme, Fleur exotique et Oiseau

€ 499
Corneille - Hommage aan Hans Christian Andersen kopen? Bied vanaf 299!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Hommage aan Hans Christian Andersen

€ 299
Rien Goené - Compositie in steen en koper kopen? Bied vanaf 450!
Beeld / Object

Rien Goené - Compositie in steen en koper

€ 450
Rien Goené - Stilleven kopen? Bied vanaf 1800!

Rien Goené - Stilleven

€ 1.800
Bernard de Hoog - Interieur kopen? Bied vanaf 750!

Bernard de Hoog - Interieur

€ 750
Victor Vasarely - Kleuren compositie met goudkleur kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Victor Vasarely - Kleuren compositie met goudkleur

€ 275
Anton Heyboer - De Oer vogel kopen? Bied vanaf 280!
Tekening / Aquarel

Anton Heyboer - De Oer vogel

€ 280
Marcel van Eeden - Fantastische houtskooltekening van een trambestuurder kopen? Bied vanaf 600!
Tekening / Aquarel

Marcel van Eeden - Fantastische houtskooltekening van een trambestuurder

€ 600
Maya Wildevuur - Compositie kopen? Bied vanaf 150!

Maya Wildevuur - Compositie

€ 150
Anton Heyboer - Prachtig schilderij van een kip, direct van de kunstenaar gekocht kopen? Bied vanaf 450!

Anton Heyboer - Prachtig schilderij van een kip, direct van de kunstenaar gekocht

€ 450
Klaas Gubbels - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Zeefdruk, Zonder titel

€ 150
Arnoud van den Brink - Foto, Back street alfama - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Fotografie

Arnoud van den Brink - Foto, Back street alfama - Ingelijst

€ 50
Maria Kapteijns - Foto, Pied de Poule - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Fotografie

Maria Kapteijns - Foto, Pied de Poule - Ingelijst

€ 60
Lucie Oltmans - Unieke tekening, Cousteau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Lucie Oltmans - Unieke tekening, Cousteau - Ingelijst

€ 50
A Hoogendoorn - Olieverf op doek, Oude huizen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

A Hoogendoorn - Olieverf op doek, Oude huizen - Ingelijst

€ 50
Liesbeth Rahder - Zeefdruk (blauw/goud kleurig), Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Liesbeth Rahder - Zeefdruk (blauw/goud kleurig), Zonder titel - Ingelijst

€ 80
Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen kopen? Bied vanaf 150!

Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen

€ 150
Kees van Dongen - Pochoirdruk, Fini - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees van Dongen - Pochoirdruk, Fini - Ingelijst

€ 100
Alan David-Tu - Foto, Pink head - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Fotografie

Alan David-Tu - Foto, Pink head - Ingelijst

€ 200
Paul Versteeg - Foto, Rotterdam 18 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Fotografie

Paul Versteeg - Foto, Rotterdam 18 - Ingelijst

€ 40
Henk Koolen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Henk Koolen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst

€ 50
Jean Ruiter - Foto, In the hills of Ancara - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Fotografie

Jean Ruiter - Foto, In the hills of Ancara - Ingelijst

€ 70
Marcel van Kerkvoorde - Olieverf op doek, Panorama - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 750!

Marcel van Kerkvoorde - Olieverf op doek, Panorama - Ingelijst (Zeer groot)

€ 750
Lieke Vreede - Ets, Tussendeuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Lieke Vreede - Ets, Tussendeuren - Ingelijst

€ 35
Corneille - Litho, Herbes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 280!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho, Herbes - Ingelijst

€ 280
Corneille - Zeefdruk, Zonder titel (Dame in gedachten) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk, Zonder titel (Dame in gedachten) - Ingelijst

€ 200
Corneille - Litho, Femme nue sur canapé - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Litho, Femme nue sur canapé - Ingelijst

€ 250
Lawrence Weiner - Zeefdruk/emaille, Stars don't stand still in the sky kopen? Bied vanaf 400!
Beeld / Object

Lawrence Weiner - Zeefdruk/emaille, Stars don't stand still in the sky

€ 400
Reinder Homan - Ets, Berken aan een beekje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Reinder Homan - Ets, Berken aan een beekje - Ingelijst

€ 70
Elva Polyakova - Flowers in the nature kopen? Bied vanaf 299!

Elva Polyakova - Flowers in the nature

€ 299
Elva Polyakova - Evening in Amsterdam kopen? Bied vanaf 300!

Elva Polyakova - Evening in Amsterdam

€ 300
Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!
Fotografie

Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat

€ 1.299

Zelf online kunst verkopen?

Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!

Meer lezen over kunst verkopen